Lou Suites 4 - Economica Com Estilo
| Wi-Fi WiFi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Op een welgelegen locatie binnen 6 minuten lopen van Igreja Santa Terezinha, bieden 1-slaapkamer Lou Suites 4 - Economica Com Estilo Guarapuava plaats aan maximaal 2 gasten. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het 30 m² grote appartement ligt op 5 km van Tancredo Thomas de Faria luchthaven en is binnen 2 km van Catedral Nossa Senhora de Belém. Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het centrum van Guarapuava. Op een korte afstand van Lou Suites 4 - Economica Com Estilo vindt u het Entomologist Hipolito Schneider Museum.
Het appartement biedt 1 badkamer. Daarnaast zijn er een droger en handdoeken aanwezig in de badkamer.
Deze accommodatie heeft een complete keuken, waar gasten gebruik kunnen maken van een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Trevo do Indio973 km
- Visconde de Guarapuava Municipal Museum1242 km
- Praça da Fé793 km
- Estatua1249 km
- Teatro Municipal de Guarapuava1167 km
- Benjamin C. Teixeira House1353 km
- Guairaca Faculty1340 km
- Luchthavens
- Luchthaven Tancredo Thomas de Faria6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Lou Suites 4 - Economica Com Estilo in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Lou Suites 4 - Economica Com Estilo naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Lou Suites 4 - Economica Com Estilo te boeken?
De prijs van het boeken van Lou Suites 4 - Economica Com Estilo is $36. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Lou Suites 4 - Economica Com Estilo?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Lou Suites 4 - Economica Com Estilo. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in het appartement?
Absoluut, biedt het appartement het gemak van een wasmachine.